Współpraca

Poznajmy się!

...

Pierwszym krokiem naszej współpracy będzie poznanie się. Chciałabym, abyście opowiedzieli mi o Waszych planach, marzeniach, preferencjach. Ważne jest dla mnie to, co lubicie, czym się zajmujecie, a nawet to, jak się poznaliście :)

Tylko w ten sposób będę mogła sprawić, że Wasze Wesele będzie dopasowane idealnie do Was, a przez to jedyne i niepowtarzalne.

O dalszych losach naszej współpracy zdecydujecie sami. Aby ułatwić Waszą decyzję, do wyboru przedstawiam Wam kilka możliwych opcji.

Kompleksowa organizacja przyjęcia

...

Decydując się na kompleksową organizację Ślubu i Wesela powierzacie całe Wasze przyjęcie w ręce certyfikowanej konsultantki ślubnej. Dzięki temu macie pewność, że na każdym etapie przygotowań jesteście pod profesjonalną opieką.

Zaplanowanie budżetu ślubnego, wybór idealnego miejsca przyjęcia i najlepszych podwykonawców, aż po samą koordynację Dnia Ślubu - to tylko część usług, które otrzymujecie ode mnie w pakiecie.

Zyskujecie tym samym pewność, że o niczym nie zapomnicie, a zamiast stresować się przygotowaniami, będziecie mogli zająć się sobą :)

Pomoc w organizacji - konsultacje

...

Macie już wybranego swojego ulubionego fotografa, florystkę, a może zaplanowaliście już dużą część Waszego przyjęcia, ale nagle utknęliście w martwym punkcie? A może dopiero zaczynacie przygodę z planowaniem i nie wiecie od czego zacząć?

Chętnie pomogę :)

Możecie skorzystać z moich konsultacji, podczas których podpowiem Wam, jak zabrać się za przygotowania, opracować budżet, na co warto zwrócić uwagę, o czym pamiętać i co sprawdzić, aby w Dniu Ślubu nie zaliczyć żadnej 'wpadki'.

Polecenie podwykonawców

...

Chcielibyście sami zorganizować Wasze przyjęcie, jednak nie wiecie, jak pozyskać sprawdzonych podwykonawców, którzy zadbają o oprawę Waszego Ślubu i Wesela?

Zaproponuję Wam najlepsze firmy, wybrane spośród starannie wyselekcjonowanej bazy, które będą odpowiadać Waszym indywidualnym upodobaniom.

Dzięki temu zaoszczędzicie mnóstwo czasu na niekończące się poszukiwania.


Koordynacja Dnia Ślubu i Wesela

...

Wasze Wesele jest już praktycznie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik, ale boicie się, że w Dniu Ślubu sami wszystkiego nie ogarniecie i przyda Wam się fachowa pomoc?

Jeżeli szukacie kogoś, kto będzie czuwał nad Waszym przyjęciem i pilnował, aby wszystko było na czas i zgodnie ze scenariuszem, to ta opcja jest dla Was.

Dopilnuję, abyście na Waszym Weselu poczuli się również gośćmi.

Zamiast stresować się, czy wszystko się uda, będziecie mieli czas na dobrą zabawę i celebrowanie Waszej miłości. Ja zajmę się resztą.